Bremser
Dekk / Felger
Lys / Lykter
Karosseri
Tilhengerfester
Tilbehør Landrover
     

Webhosting & design by
Daniel Hjelseth
Hjelseth Computers
© 2004-2006

 

 

 



BREMSEDELER IFOR WILLIAMS fra 1996 - 2008 og videre 


Bremser KNOTT 25-2025 (250mm x 40mm)

Brukt på alle 3500 kg tilhengere. ( OBS ! ikke 3 akslete )





 

NR Beskrivelse Delenr.
  Komplett høyre P00016
  Komplett venstre P00017
1 Skjold Kun komplett
2 Wire deksel

P00044

3 Saksekspander

P00036

4 Trekk øye

P00037

5 Bremsesko

P00035

6-8 Bremsesko revers k.

P00033

9 Fjær oppe

P00049

10 Fjær nede

P00050

11 Justerings skrue

P00041

12 Kiler

P00043

13 Kilebolt til just. skrue

P00039

14 Posisjons fjær P00051
15 Inspeksjons plugg

P00046

Bremser KNOTT 20-2425 (200mm x 50mm)

Brukt på to aksklete tilhengere opp til 2700kg



NR Beskrivelse Delenr.
  Komplett høyre P00014
  Komplett venstre P00015
1 Skjold Kun komplett
2 Wire deksel

P00044

3 Saksekspander

P00036

4 Trekk øye

P00037

5 Bremsesko

P00034

6-8 Bremsesko revers k.

P00032

9 Fjær oppe

P00049

10 Fjær nede

P00050

11 Justerings skrue

P00041

12 Kiler

P00042

13 Kilebolt til just. skrue

P00038

14 Posisjons fjær P00051
15 Inspeksjons plugg

P00045



Knott KF13

Påløpsdrag



Knott KFG27

Påløpsdrag

NR Beskrivelse Delenr.

1

Setscrew M10 x 20 8.8 Red

P00900

2

Shoulder Bolt

P00892

3

Nylon Washer

P00894

4

Handbrake Lever and Grip Assembly

P00385

-

Grip

P00898

5

Cap Screw

P00890

6

Spring Pack Assembly

P00901

7

Spring Pack Support Bracket

P00889

8

Grease Nipple and Adapter

P00882

9

Locking Washer

P00883

10

Grab Handle

P00881

11

Bolt M12 x 30

P00879

12

Pressure Pad

P00399

13

Spring Washer

P00880

14

Housing

NA

15

Clamp Handle

P00364

16

Nut M12 8.8 -Sintered

P00896

17

Retaining Plate

P00392

18

Nut M10 8.8 -Plated

P00891

19

Overrun Lever Assembly

P00413

20

Nut M10 8.8 -Plain

P00876

21

Spring Washer

P00877

22

Damper Bracket

P00878

23

Damper 1400 - 2700 kg

P00374

24

Drawtube

P00408

25

Stop Ring

P00410

26

Grease Nipple

P00371

27

Tie Wrap*

F1930

28

Bellows

P00873

29

Plastic Cap

P0015

30

Nut M12 10.9 -Sintered

P00412

31

Shaped Washer

P00411

32

Coupling Head

P00301

33

Breakaway Cable, 1200 mm long

P00387